25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eduart

Etiketim: Eduart

Bananë dhe kokainë pafund, SPAK merr vendimin për pasurinë e Eduart...

0
SPAK ka nisur një hetim pasuror për shtetasin Eduard Dauti, pronarit të kompanisë Alba Exotic Fruit, në kontenierët e të cilës u sekuestruan sasi...

Kush është Eduart Dauti që e ktheu kompaninë e importit të...

0
Kompania "Alba Exotic Friut" e Eduart Dautit dyshohet se në mënyrë sistematike sillte kokainë nga Ekuatori në Portin e Durrësit, duke u shndërruar kështu...

Eduart Grishaj tregon vendin ku do bëhet dasma dhe zbulon një...

0
Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani do të sjellin në jetë fëmijën e tyre të parë së bashku së shpejti. Ndërkohë që Arbana tregon shumë...

Vrasja në Laç/ Lirohen nga burgu dy mjekët që kuronin autorin...

0
Gjykata e Apelit në Tiranë ka liruar në detyrim paraqitje dy mjekët që morën përsipër të mjekojnë ilegalisht Eduart Lamajn. Vktor Marku dhe Besim...

3 muaj pasi doli nga burgu bëri 2 atentate, kush është...

0
Policia reagoi zyrtarisht në lidhje me arrestimin e Ilir Xhepajt, autori i dytë i dyshuar i vrasjes së dyfishtë, ngjarje e ndodhur më 30...

Dy mjekët lihen në burg, zbulohet emri me të cilin ishte...

0
Deri në datën 22 qershor duart e kirurgut Viktor Marku shpëtonin jetë. Por tashme ai me duart e lidhura ai është larg një salle...

Rudina Dembacaj për ish- të fejuarin, Eduart Grishaj: Kush është ky?!

0
Nëse me ish-bashkëshortin, babain e vajzës Aleksin, Rudina Dembacaj ruan raporte tejet qytetare ndonëse prej një viti të divorcuar, duket se me regjisorin Eduart...

Eduart Grishaj i ka gati planet për fëmijën, sapo të mësojë...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Edhe regjisori Eduart...

Eduart Grishaj ka 10 receta të preferuara nga Arbana Osmani

0
Pas 5 ditëve të gjata e të ngarkuara me fansa e dashamirës, amvisa e të tjerë që e duan më pak kuzhinën e më...

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj zyrtarizojnë lidhjen?

0
Arbana dhe Eduarti kanë shkruar fjalë zemre për njëri-tjetrin publikisht. Moderatorja Arbana Osmani mbrëmjen e djeshme ka festuar për librin e saj me receta të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS