32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyti

Etiketim: dyti

F1: Verstappen fiton GP kanadeze, Sainz i dyti dhe Leclerc i...

0
Max Verstappen fitoi Çmimin e Madh të Kanadasë në Formula 1. Në një finale emocionuese, piloti i Red Bull mbrojti epërsinë nga sulmi në...

Postimi i Elon Musk për ta blerë Coca Cola-n është i...

0
Pasi bordi i Twitter-it ra dakord t'ia shiste kompaninë njeriut më të pasur në botë, Elon Musk, shefi i Tesla-s, bëri shaka për blerjen...

Limani: Titulli i 3-të në histori të Dritës, e i dyti...

0
Drita nga Gjilani është në festë! Skuadra e Dritës është kampion i ri i Kosovës, titulli i tretë në histori të këtij kolektivi.  Drita...

Deputetët e opozitës bllokojnë foltoren/ Ndërpritet për së dyti seanca plenare,...

0
Seanca në kuvend ka pasur debate të forta mes deputetëve të mazhorancës dhe kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi. Deputeti Halit Valteri ka kërkuar të...

VOA: Kajmaku i dyti pas Pjetrit, mbetet edhe Babani – lajmi...

0
Në Shqipëri, Partia Demokratike bëri të ditur sot pasdite, se Prokuroria kishte vërtetuar akuzat e saj ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS