18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dumanit

Etiketim: Dumanit

90 mijë euro për “kokën” e Dumanit dhe të vëllait, KUSH...

0
90 mijë euro janë ofruar për “kokën” e Nuredin Dumanit dhe vëllait të tij Dashamir Dumani. Për atentatin e dështuar, u kontraktua një person i...

Ish-miku i Dumanit merret sërish në pyetje nga SPAK

0
I penduari i drejtësisë Henrik Hoxhaj, do të merret ditën e sotme në pyetje nga SPAK. Sipas burimeve pranë SPAK ai është dërguar me një...

Motra e Nuredin Dumanit jep dorëheqjen nga detyra në ministrinë e...

0
Motra e Nuredin Dumanit, ka dhënë dorëheqje nga detyra e saj pak minuta më parë. Përmes një letre të bërë publike, Xhuljana Dumani shkruan “...

SPAK kërcënon me 5 vite burg gazetarët për rrjedhje informacioni ndaj...

0
Gazetari, Poli Hoxha ka reaguar në lidhje me urdhrin e SPAK për dënimin me 5 vite burg ndaj gazetarëve, duke i ndaluar kështu nxjerrjen...

Dëshmia e Dumanit/ Berisha akuza ndaj Ballës: Të tregojë si e...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha ka akuzuar këtë të premte Taulant Ballën në lidhje me deklaratat e Nuredin Dumani. Berisha tha se se Prokuroria i...

‘Ushtari’ i Nuredin Dumanit del sot në gjyq i veçuar nga...

0
Njërit prej vrasësve me pagesë, "ushtarit" të Nuredin Dumanit, Henrik Hoxhajt do i komunikohet masa e sigurisë këtë të shtunë veçmas, pas grupit të...

Dëshmia e Nuredin Dumanit trondit opinion publik në Shqipëri, tregon për...

0
Dëshmia e Nuredin Dumanit, një nga personat më të kërkuar i arrestuar së fundmi nga policia, ka zbardhur krime mjaft të rënda dhe nga...

RENEA blindon Elbasanin, dëshmia e Nuredin Dumanit fundos dhjetëra persona

0
Në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje forcat RENEA kanë blinduar qytetin e Elbasanit. MCN TV raporton se me urdhër të...

Nuredin Dumanit i ofrohet të bashkëpunojë me prokurorinë, ja çfarë ka...

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) i ka ofruar atij kërkesën për bashkëpunim Nuredin Dumanit.Ende nuk është konfirmuar nëse ai...

Blindohet gjykata e Elbasanit/ Mbërrijnë e dashura 20 vjeçare e Dumanit,...

0
Mbërrijnë në gjykatën e Elbasanit mjekët e spitalit të Fierit që do të përballen me masën e sigurisë, pasi kuruan në banesë Nuredin Dumanin,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS