25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dukje

Etiketim: dukje

Me dukje elegante, Rita Ora me të dashurin marrin gjithë vëmendjen në shfaqjen e modës ‘Dior Men’…

Me dukje elegante, Rita Ora me të dashurin marrin gjithë vëmendjen...

0
Skenaristi fitues i çmimit "Oscar", Taika Waititi dhe e dashura e tij, trajnerja e "The Voice Australia", Rita Ora, u përshtatën për të marrë...
Nora Istrefi komentohet për ndryshimin e theksuar në dukje mes realitetit dhe Instagramit

Nora Istrefi komentohet për ndryshimin e theksuar në dukje mes realitetit...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, publikoi së fundmi bashkëpunimin e saj më të ri me NRG Band.Kënga me titull "Ki me m'lyp" është...
Me një dukje të veçantë – Tayna paralajmëron klipin e ri?

Me një dukje të veçantë – Tayna paralajmëron klipin e ri?

0
Reperja e njohur, Tayna është drejt finalizimit të projekteve të reja muzikore.Derisa po vazhdon të jetë aktive me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore,...
E dashura e përfolur e Putinit rishfaqet me dukje të re në Moskë pas thashethemeve se ishte fsheh…

E dashura e përfolur e Putinit rishfaqet me dukje të re...

0
Fituesja e 'Medaljes së Artë', Alina Kabaeva, 38 vjeçare, u rishfaq këtë javë në një event për gjimnastikën ritmike në stadiumin "VTB Arena" në...
Beatrix Ramosaj befason me ndryshimin drastik në dukje, bëhet zeshkane

Beatrix Ramosaj befason me ndryshimin drastik në dukje, bëhet zeshkane

0
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me secilin veprim që bën në mediat sociale.Ish-banorja e Big Brother...
Dhurata Dora me dukje të veçantë në një nga paraqitjet e radhës nga Gjermania

Dhurata Dora me dukje të veçantë në një nga paraqitjet e...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, po vazhdon të jetë e pranishme në mbrëmje e koncerte të ndryshme.Ajo kohëve të fundit ka performuar më...
Me një fotosesion unik dhe dukje atraktiv, Dafina Zeqiri paralajmëron projektin e ri muzikor

Me një fotosesion unik dhe dukje atraktiv, Dafina Zeqiri paralajmëron projektin...

0
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri po vazhdon punën pa u ndalur për projekte të reja.Vetëm pak kohë pas lansimit të këngës së fundit "Dashni"...
Kim Kardashian shihet me një dukje të thjeshtë dhe sportive në Los Angeles me dy fëmijët e saj No…

Kim Kardashian shihet me një dukje të thjeshtë dhe sportive në...

0
Kim Kardashian u pa teksa kalonte kohë me vajzën e saj North, tetë vjeç dhe djalin Saint, gjashtë vjeç, në Los Angeles të dielën...

Enca bën një ndryshim në dukje dhe mezi njihet

0
Enca u zgjua e grimuar dhe me një ndryshim në dukje sot. Enca Haxhia kohën e fundit ka eksperimentuar shumë me pamjen, saktësisht me stilin...

Albana Osmani bën ndryshim në dukje, vjen atraktive dhe tërë shkëlqim

0
Albana Osmani njihet si një prej prezantuesve më të njohura dhe më të dashura shqiptare. Ajo krahas kësaj është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS