Ballina Etiketimet Drogës

Etiketim: drogës

Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Spanjë, 14 shqiptarë mes...

0
Një bandë e madhe e trafikut të drogës është shkatërruar në Lleida të Spanjës. Nga operacioni i autoriteteve spanjolle janë arrestuar 20 persona, midis...

U arrestua pas zbulimit të labratorit të drogës, Viktor Cervanaku ishte...

0
Viktor Cervanaku i arrestuar për trafik kokaine, mbante aktualisht postin e drejtorit të administratës në OST, ndërsa më herët ai ka qenë kryetar i...

Ishte pjesë e bandës së drogës në Spanjë, arrestohet 21-vjeçari shqiptar

0
Autoritetet spanjolle kanë çmontuar një bandë të prodhimit të lëndëve narkotike që vepronte në rajonin e Grandës dhe kanë arrestuar një të ri shqiptar. 21-vjeçari...

Deklarata e fortë e gazetarit: Ndeshjet e Kombëtares shiten dhe paratë...

0
Gazetari Basir Çollaku ka bërë një deklaratë të fortë, ku tha se ndeshjet e kombëtares shqiptare shiten. Çollaku hodhi akuza të forta, ku theksoi se...

Furnizoi Italinë me kokainë/ Lirohet ‘mbreti i drogës’, shqiptari do pajiset...

0
Dorian Petoku, i cilësuar si ‘mbret i trafikut evropian të drogës’ i dënuar me 12 vite burg, ka dalë nga qelia dhe ndaj tij...

Trafiku i drogës/ Zbardhen përgjimet për mafian shqiptare dhe bosët napolitanë

0
Njëqind milionë biseda për tu transkriptuar. Marrëveshje ekonomike, strategji ushtarake, një sfond mafioz, balanca për tu krijuar. Drogë, shumë drogë, armë dhe para për...

Shkatërrohet banda e drogës në Greqi, mes të arrestuarve 2 shqiptarë

0
Katër persona kanë rënë në prangat e policisë greke pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se dy shqiptarë, një pakistanez...

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës me grupin Habilaj, jepet...

0
Ish-shefi i policisë së Dhërmiut, Sokol Bode ka dalë sot para Gjykatës së Posaçme për t’u njohur me masën e sigurisë. Bode u arrestua dy...

Shtohen overdozat te adoleshentët, përdoruesit e drogës në kërkim të një...

0
Prej disa ditësh një vajzë 17-vjeçare nga Durrësi troket dyerve të pavionit të Toksikologjisë në QSUT për tu shtruar, por nuk e pranojnë. Psikologia...

Fabrika e drogës në Ohër, arrestohet dhëndri i një politikani shqiptar

0
Në orët e hershme të mengjesit policia maqedonase ka zbuluar një “fabrikë” droge në fshatin Orovnik të Ohrit. Me këtë rast janë zbuluar 3.000 rrënjë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24