14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Dërgon

Etiketim: dërgon

Meghan Markle i dërgon një letër Charles III, ja çfarë kërkon...

0
Meghan Markle po përpiqet të qetësojë situatën, pasi thuhet se Dukesha i ka kërkuar Mbretit Charles III një takim përpara kthimit të saj në...

I mori jetën fqinjës dhe e mbuloi me gjethe, prokuroria dërgon...

0
Prokuroria ka dërguar këtë të martë në gjyq shtetasin, Fehat Marrën i cili dyshohet se ka mbytur fqinjën e tij. 58-vjeçari akuzohet se vrau shtetasin...

Akuza për fshehje pasurie e falsifikim, SPAK dërgon për gjykim gjyqtaren...

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka dërguar për gjykim gjyqtaren e KPK Etleda Çiftja, pasi kjo e fundit akuzohet...

Nuk treguan të vërtetën, Gjykata ‘dërgon në shtëpi’ dy ish-zyrtarët e...

0
Gjykata e Elbasanit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “Arrest Shtëpie” për ish-zëvendësdrejtorët e policisë së Elbasanit, Albert Nushi dhe Nikollaq Palla. Burime për...

Turqia dërgon në paraburgim 16 gazetarë nën akuzat për ‘terrorizëm’

0
Gjashtëmbëdhjetë gazetarë turq të asociuar me mediat pro-Kurde u dërguan në paraburgim të enjten, në pritje të gjyqit pasi akuzohen se i përkasin një...

Zjarri në Sazan, Greqia na vjen në ndihmë, dërgon avionin Canadair

0
Pas 4 ditësh zjarr në ishullin e Sazanit më në fund vjen një lajm i mirë për ndërhyrje nga ajri. Nëpërmjet një postimi në rrjete...

Klopp i dërgon një mesazh tifozëve për festën

0
“Ky është një triumf special. Absolutisht special”. Ka qenë ky komenti i parë i trajnerit gjerman Jurgen Klopp, pasi ngriti lart trofeun e titullin kampion...

Të dënuar për vjedhje dhe drogë! OFL u dërgon furmularët katër...

0
Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar sot formularët e vetëdeklarimit të pasurive katër personave që banojnë në Tiranë, Përmet dhe Gjirokastër, pasi dyshohet...

Trump dërgon agjentë federalë në qytetet ku ka rritje të dhunës

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se do të dërgojë agjentë federalë në më shumë qytete amerikane, për të ndihmuar në frenimin...

Presidenti Trump dërgon agjentë federalë në më shumë qytete për të...

0
Agjentët federalë të zbatimit të ligjit janë duke u dislokuar në dy qytete të tjera amerikane për t’i dhënë fund një rritjeje të numrit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS