fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Dërgon

Etiketim: dërgon

10 shenjat që trupi jua dërgon kur keni tepër stres

0
Secili nga ne ndihet ndonjëherë i sëmurë. Por nëse diçka po përsëritet që sa kohë, atëherë duhet ta merrni më seriozisht shëndetin tuaj. Ndoshta...

Këngëtari i famshëm e dërgon vajzën e tij çdo vit tek...

0
Reperi i famshëm T.I. si rrallë herë ka zbuluar disa sekrete në raport me vajzen e tij. T.I ka thënë se ai e shoqëron vajzën...

Rusia dergon sisteme raketore ne Serbi – Lajmi i Fundit –...

0
Rusia tha të enjten një divizion i sistemit të saj të mbrojtjes raketore S-400 do të marrë pjesë në një stërvitje ushtarake në...

Rusia dërgon qindra ushtarë në kufirin Siri-Turqi

0
Rusia tha se rreth 300 pjesëtarë të policisë së saj ushtarake kanë arritur në Siri, për të patrulluar në zonën kufitare me Turqinë. Ky veprim...

Rusia dergon sisteme raketore per mbrojtje ne Serbi – Lajmi i...

0
Ministria e Mbrojtjes së Rusisë ka thënë se ka dërguar sistemet raketore për mbrojtje S-400 dhe Pantsir-S në Serbi për...

Rusia dërgon ushtrinë në kufirin mes Sirisë e Turqisë

0
Forcat ruse kanë filluar të vendosen në zonën kufitare mes Turqisë e Sirisë si pjesë e marrëveshjes për largimin e forcave kurde nga ky...

KED dërgon në Kuvend 4 emra për 2 anëtarë të Kushtetueses

0
Këshilli i Emërimeve në Drejtësi dërgoi sot në Kuvend katër emrat e kandidatëve nga të cilët do të zgjidhen dy anëtarë...

Meta i dërgon Raport Shpjegues Komisionit të Venecias për anulimin e...

0
Presidenti Ilir Meta i ka dërguar një raport të gjatë shpjegues Komisionit të Venecias lidhur mbi vendimet dhe qëndrimet e tij që nis që...