23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Budallallëqe

Etiketim: budallallëqe

“Këto janë budallallëqe” flasin të akuzuarit nga SHISH për spiunazh

0
Një raport vjetor i nxjerrë pak ditë më parë nga SHISH, brenda së cilit tregohej një rast zbulimi i një rrjeti spiunazhi të një...

Gjiknuri propozoi OSBE si ndermjetese, Basha i prere: Budallalleqe – Lajmi...

0
Kryetari i opozitës Lulzim Basha i konsideroi “budallallëqe”, idetë e Bashkëkryetarit të Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknurit, se OSBE-ja mund...

Pse njerëzit inteligjentë bëjnë budallallëqe

0
Studimet më të fundit kanë treguar se njerëzit me inteligjencë më të lartë, me arsim dhe ekspertizë në fushat e tyre, mund të bëjnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS