Ballina Etiketimet Broj

Etiketim: Broj

Bogdani sponsorizon Brojën te gjigantët e Serie A: Po ia morët...

0
Ish-sulmuesi shqiptar, Erjon Bogdani, ka bërë disa deklarata gjatë një interviste në "Radio Goal": "Broja është lojtar i rëndësishëm, do ta shihja të përshtatej...

Lamtumira e Brojës: Ju nuk jeni bërë vetëm vëllezër me mua,...

0
Armando Broja ka postuar një mesazh lamtumire për mbështetësit dhe shokët e tij te "shenjtorët", teksa huazimit të tij sezonal nga Chelsea i vjen...

Tuchel konfirmon vendimin për të ardhmen e Brojës te Chelsea

0
Gjatë konferencës për shtyp para ndeshjes të së enjtes kundër Leicester City, Thomas Tuchel foli për rikthime. Fjala është për Armando Brojën dhe Connor...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24