18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet BBC

Etiketim: BBC

BBC bën ‘meme’ një pjesë të performancës së Ronela Hajatit në Eurovision

BBC bën ‘meme’ një pjesë të performancës së Ronela Hajatit në...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka bërë bujë të madhe me performancën e saj në "Eurovision 2022".Ajo mbrëmë (e martë) bëri hapjen e...

“Mund të na ndryshojë ADN-ja” / BBC: Pohime të rreme për...

0
Një lëvizje kundër vaksinave ka marrë hov në internet e jo vetëm, por një pjesë e pretendimeve të mbështetësve të saj janë hedhur poshtë...

BBC: Dua Lipa ndez polemika me publikimin e hartës së “Shqipërisë...

0
Ylli i muzikës pop me famë ndërkombëtare Dua Lipa ka shkaktuar një reaksion në rrjetet sociale, pasi publikoi në twitter flamurin e famshëm që...

A po bëhet më infektues virusi? BBC: Rreziku nga mutacionet e...

0
Koronavirusi që po rrezikon botën tani nuk është i njëjtë me koronavirusin që u shfaq për herë të parë në Kinë, thotë BBC. ...

Gazetari i BBC i kthyer në pastor, arrestohet për të paktën...

0
Një ish-prezantues i rrjetit BBC është arrestuar dje për më shumë se 40 shkelje seksuale kundër të miturve e të rriturve gjatë kohës që...

Coronavirus: The conspiracy theories spreading fake news – BBC Newsnight

0
Coronavirus: The conspiracy theories spreading fake news - BBC Newsnight

BBC: Vende te BE te udhehequr nga Franca vune veton ndaj...

0
Gjiganti botëror i lajmeve “BBC” ka shkruar për vendimin e Këshillit Evropian për të mos hapur negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. “BBC”...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS