23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Batatina

Etiketim: Batatina

Batatina është larg futbollit, më vjen të vjell kur ai flet...

0
Ish-portieri i njohur i Prishtinës dhe Vëllaznimit, Feim Statovci, i ka dalë në mbrojtje portierit të Llapit, Afrim Ademi, pas akuzave nga trajneri Tahir...

Batatina sulmon ashpër portierin e tij

0
Drita ka shënuar fitore të thellë 4:0 në udhëtim ndaj Llapit. Pas ndeshjes, Batatina është shprehur i befasuar me paraqitjen e dobët të portierit Afrim...

Batatina reagon pas humbjes

0
Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka reaguar ashpër pas humbjes së thellë nga skuadra e Dritës në pasditën e sotme. Skuadra e Ardian Nuhiut i...

Batatina ka disa fjalë për Valmir Veliun pas paraqitjes fantastike ndaj...

0
Dje është zhvilluar ndeshja ndërmjet Gjilanit dhe Llapit, ndeshje kjo e cila ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2. Në këtë ndeshje, ishte talenti i...

Batatina: Llapi po tregon që është lideri i Superligës!

0
Tahir Batatina ishte plot lavde për ekipin e tij pas barazimiz me Gjilanin. Skuadra e Llapit barazoi në udhëtim ndaj Gjilanit me rezultatin 2:2. Batatina pas...

Batatina: Edhe në paqe po iu shërbej qytetarëve 

0
Kryetrajneri i klubit të futbollit Llapi nga Podujeva, Tahir Batatina, tha se është një ditë e veçantë. “Sot është një ditë e veçantë për qytetarët...

E konfirmon Batatina, edhe dy lojtarë tjerë të Llapit mund të...

0
Javën e kaluar, Tahir Batatina theksoi se Valmir Veliu dhe Hajdin Salihu janë në kontakte me dy klube evropiane dhe ofertat për ta veç...

Batatina: Do të jemi skuadër shumë̈ bindëse

0
Skuadra e futbollit Llapi nga Podujeva vazhdon me përgatitje që të jetë sa më e gatshme për sfidat kampionale. “Ishte ndeshja e parë kontrolluese ndërmjet...

Batatina: Llapi im, befasia e fundit të kampionatit!

0
Skuadra e Llapit është duke i vazhduar me intensitet të lartë stërvitjet në prag të rikthimit të Superligës së Kosovës. Futbollistët që drejtohen nga Tahir...

Batatina: Më mungojnë Legjendat 

0
Kryetrajneri i Llapit nga Podujeva, Tahir Podujeva, në një postim në profilin e tij në facebook, ka shkruar se do t’i mungojnë tifozët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS