26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Barcelonës

Etiketim: Barcelonës

Capello: Madridi i dha fund monopolit të Barcelonës

0
Ish-trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, po shijon edhe më shumë pushimet e tij në Marbella tashmë me Realin kampion. Italiani drejtoi ‘Mbretërit’ në vitin...

Manolas në dyshim për ndeshjen kundër Barcelonës

0
Napoli ka pësuar një goditje të madhe në fitoren e mbrëmshme kundër Sassuolo. Skuadra e Napolit po bënë një punë të shkëlqyer në Serie A,...

Hysaj: Nuk mund të gabojmë kundër Barcelonës

0
Elseid Hysaj ka filluar të mendojë për ndeshjen kundër Barcelonës. Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, i cili aktivizohet me Napoli, Elseid Hysaj, ka dhënë disa...

Legjenda e Barcelonës rezulton pozitiv me Coronavirus

0
Ish-mesfushori dhe legjenda e Barcelonës, ashtu si dhe e kombëtares spanjolle, Xavi Hernandez ka rezultuar pozitiv me Coronavirus. Vetë ish-lojtar Xavi Hernandez e ka bërë...

Interi afër transferimit të yllit të Barcelonës

0
Celta Vigo dëshiron ta mbajë Rafinhan, por nuk është e gatshme të paguajë klauzolën e blerjes siç ishin marrë vesh. Barcelona kërkon 16 milionë, kurse...

Lojtarët e Barcelonës në pushim njëjavor

0
Futbollistët e Barcelonës e kanë një javor të lirë për të pushuar dhe për t’u çlodhur para se t’iu rikthehen stërvitjeve sërish për t’u...

Trajneri i Barcelonës flet për marrëdhëniet me Leo Messin

0
Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, këmbëngul se ai dhe Lionel Messi kanë marrëdhënie të forta, pas fitores së thellë 5:0 kundër Alavesit në ndeshjen...

Leo Messi votohet si lojtari i dytë më i mirë i...

0
Lionel Messi ka përfunduar i dyti në sondazhin e “Marca” për lojtarët në fund të sezonit, teksa Antoine Griezmann ka përfunduar i 18-ti nga...

Martens: Përgatisim diçka speciale ndaj Barcelonës

0
Dries Mertens në mediat italiane ka foluar për sfidën e ardhshme ndaj Barcelonës, në kuadër të Ligës së Kampionëve. “Ne zhvilluam një lojë të shkëlqyeshme...

Barcelonës i duhet “gjak i ri” në skuadër – emrat që...

0
Ky sezon ka të ngjarë të jetë një sezon zhgënjyes për Barcelonës, që tashmë ka filluar të shikojnë nga e ardhmja. Skuadra e tyre për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS