24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ballkani i Hapur

Etiketim: Ballkani i Hapur

Pas fjalimit të Zelenskyt në Kuvend, Berisha bën thirrje për largimin...

0
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha i bëri thirrje qeverisë shqiptare që të largojë nga Tirana ambasadorin rus dhe të tërheqë ambasadorin shqiptar nga Moska.Deklarata...

Berisha palajmëron Vuçiqin: Mos tento destabilizim në Kosovë, do të përballesh...

0
Ish-kryeministrii Shqipëri, Sali Berisha, i ka thënë presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq se për çdo përpjekje për destabilizimin e Kosovës, do të përballet me...

59 për qind e qytetarëve mbështesin “Ballkanin e Hapur”, qeveria shqiptare...

0
Qeveria shqiptare ka publikuar sot të dhënat e një anketimi të njohur si procesi i Këshillimit Kombëtar.Sipas rezultatit të nisur dhe publikuar nga qeveria,...

​Deputeti i PD-së, Alizoti: Shqipëria të dalë nga Ballkani i Hapur,...

0
Deputeti i Partisë Demokratike në Shqipëri, Tomor Alizoti thotë se kryeministri Edi Rama po operon pa Kosovën në politikën e jashtme. Ai thekson se...

Vuçiç: Do të lejojmë eksportimin e grurit në Shqipëri

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha se do të lejohet eksportimi i grurit në Shqipëri, pasi vendi i tij ka mjaftueshëm.Në një intervistë për...

Rama: Qeveria po negocion me Serbinë për zhbllokimin e eksportit të...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha se qeveria po negocion me Serbinë për të marrë një pjesë të grurit të porositur më parë nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS