13.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autorit

Etiketim: autorit

Ed Sheeran fiton çështjen e të drejtës së autorit për hitin e vitit 2017 “Shape of You”

Ed Sheeran fiton çështjen e të drejtës së autorit për hitin...

0
Ed Sheeran ka fituar një betejë të Gjykatës së Lartë për të drejtat e autorit mbi hitin e tij të vitit 2017 "Shape of...
Katy Perry fiton apelin për të drejtën e autorit për këngën “Dark Horse”

Katy Perry fiton apelin për të drejtën e autorit për këngën...

0
Katy Perry ka fituar apelin e saj në një çështje për të drejtat e autorit mbi hitin e saj të vitit 2013 "Dark Horse".Muzikantja...

Plagosi me thikë 59-vjeçarin në Berat, pranga autorit të ngjarjes

0
Një 59-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një sherri me thikë në Berat. Ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të ish-Marktatës. Burime zyrtare nga...

Rrahën nënën e autorit/ Vrasja e 46-vjeçarit në Fier, del para...

0
Mbërrin në Gjykatën e Fierit Aliond Saliaj, autori i ngjarjes se rëndë të ndodhur pak ditë më parë në Patos të Fierit. 31 vjecari...

Zbardhet vrasja në Fier, vëllai dhe nipi i viktimës dhunuan nënën...

0
Policia e Fierit ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Kasnicë të Patosit ku pas një konflikti mbeti i...

Vrasja e 46-vjeçarit në Fier, policia zbardh krimin: Vëllai dhe nipi...

0
Policia e Fierit ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Kasnicë të Patosit ku pas një konflikti mes fqinjsh...

Vdekja e 35-vjeçarit në Gjirokastër, si nisi sherri mes viktimës dhe...

0
Një ditë pas ngjarjes së rëndë në Gjirokastër, ku një 35-vjeçar u gjet i pajetë në rrugë, policia ka zbardhur ngjarjen. Ngjarja ndodhi dje...

Vrasja në Gjirokastër/ Zbardhet dëshmia e autorit: U zumë për një...

0
Detaje të reja janë mësuar për ngjarjen e ndodhur një natë më parë në Gjirokastër. Janaq Koleta që është arrestuar për vrasjen e fqinjit...

Kamëz, makina aksidenton për vdekje 16-vjecarin, pranga autorit – Lajmi i...

0
Një 25 vjeçar është arrestuar nga Policia Rrugore e Tiranës. Në pranga ra shtetasi me iniciale A.H, 25 vjeç, banues në Kamëz. Njoftimi i policise:...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS