fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Apel

Etiketim: apel

“Populli është drobitur nga zhagitja 30-vjeçare”, Tritan Kalo apel të fortë:...

0
Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo me një mesazh të fortë në adresë të politikës së vendit, thekson se populli është “drobitur nga zhagitja...

Silva Bino apel për vigjilencë: Edhe të rinjtë të rrezikuar, ja...

0
Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, tha se edhe të rinjtë janë të rrezikuar nga COVID19,...

Sportistët shqiptarë apel kryeministrit: Ku janë shpërblimet tona?

0
Dy kampionët shqiptarë, Briken Calja dhe Izmir Smajlaj, i dërguan një video-mesazh, presidentin Edi Rama, nëpërmjet emisionit “Opinion”, ku ky i fundit ishte i ftuar, teksa i...

Djali shqiptar prej 5 vitesh ne Siri, myftiu apel diplomacise: Ktheni...

0
Myftiu i Shkodres Imam Muhamed Sytari apelon ndaj diplomacisë shqiptare që të punojnë për të rikthyer me çdo kush në Shqipëri...

Zhdukja pa gjurme e te riut ne Klos, babi apel per...

0
Flogert Terziu, gjimnazist në vitin e dytë në Klos është zhdukur dje pa asnjë gjurmë ndërsa ishte nisur për mësim.  ...

Meta, apel per te fuqizuar grate ne fshatra: Kontribuojnë për zhvillimin...

0
  Presidenti Ilir Meta ka bërë apel sot për mbështetjen e fortë e të shumëanshme, që i duhet dhënë grave dhe...

Tërmeti shkatërrues/ Lleshaj apel qytetarëve të dëmtuar: Zhvendosuni në qendrat e...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është rikthyer në zonat më të prekura nga tërmeti i 21 shtatorit, ku përfshihen fshatrat Bodinak, Karpen, Karreç dhe...

Rënie gurësh dhe vërshime ujërash, ARRSH apel shoferëve: Ja ku duhet...

0
Në disa akse rrugore janë shënuar probleme nga reshjet e dendura të shiut që ranë gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm. Për rrjedhojë, Autoriteti Rrugor...

Moti i keq me reshje shiu, Policia apel drejtuesve të automjeteve...

0
Në këto momente në vendin tonë po bien reshje shiu dhe Policia rrugore ka dalë me njoftimin e mëposhtëm: Policia Rrugore Nisur nga moti i...

Numrat e llogarive bankare/ Ministria e Mbrojtjes apel qytetarëve: Ndihmoni të...

0
Shqiptarët duhet të solidarizohen me personat e prekur nga tërmeti i fortë i rënë dje. Për këtë arsye Ministria e Mbrojtjes ka vënë në dispozicion...