Ballina Etiketimet Akuzuar

Etiketim: akuzuar

Lihet në burg shqiptari i akuzuar për përdhunimin e një 34-vjeçareje...

0
I akuzuar përdhunim në Greqi shtetasi Spartak Dyrmishi,  është lënë në paraburgim. 45-vjeçari me origjinë shqiptare, i cili akuzohet për përdhunimin e një 34-vjeçaren në...

Shkodër/ ‘Shënjestra e plumbit’ ish-drejtori i PS, i akuzuar për vrasje...

0
Tre persona janë konfliktuar mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku Kristian Fermosi pas një konflikti të çastit me dy vëllezërit David dhe Ardian Kiri...

I akuzuar për mashtrim, shtyhet seanca gjyqësore për turkun Faruk Ozer

0
Seanca gjyqësore për turkun Faruk Ozer është shtyrë, i cili akuzohet për mashtrim me kriptomonedhat. Burime për median bëjnë me dije se avokati i 28-vjeçarit...

Emri/ I akuzuar për mashtrim kompjuterit, Apeli lë në burg shtetasin...

0
Gjykata e Apelit ka vendosur masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për shtetasin kinez Liangbin Chen i arrestuar në Rinas për mashtrim kompjuterik. Gjykata njofton...

I akuzuar për mashtrim, Prokuroria e Elbasanit depoziton kërkesën në Gjykatë...

0
Është depotizuar në Gjykatë, kërkesa nga Prokuroria e Elbasanit, për ekstradimin në Turqi të bosit të kriptomonedhave, Faruk Ozer, i cili u arrestua rreth...

Të akuzuar për disa vjedhje, arrestohen hajdutët serial në Tiranë

0
Bien në prangat të policisë 2 shtetas në kuadër të operacionit  policor i koduar “Unstoppable”. Shtetasit e identifikuar si -D. S., 59 vjeç dhe A....

Emrat/ Të akuzuar për fshehje pasurie, SPAK kërkon pushimin e çështjes...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka kërkuar pushimin e çështjes ndaj 7 ish-gjyqtarëve të njohur në sistemin e drejtësisë shqiptare, të shkarkuar...

I akuzuar më herët për pengamarrje, kush është ‘i forti’ i...

0
Thanas Beko është ‘i forti’ i Elbasanit i cili u arrestua këtë të mërkurë në Elbasan. Beko u përfshi në një konflikt me një person...

Prokuroria e Posaçme në Shqipëri kërkon 128 vite burg për 8...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit në Shqipëri (SPAK) ka dhënë sot pretencën për 8 prej 35 të pandehurve të operacionit "Shpirti", të...

Emri/ I akuzuar për korrupsion, GJKKO merr vendimin për prokurorin e...

0
Gjykata e Posaçme ka marrë vendimin përfundimtar ndaj prokurorit të Sarandës, Sali Hasa dhe të bashkëpandehurve. Burime për median bëjnë me dije se, gjykata ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24