Ballina Etiketimet Akuzohen

Etiketim: Akuzohen

Tiranë/ Akuzohen për vepra të ndryshme penale, në pranga 18 persona

0
Policia e kryeqytetit ka arrestuar 18 shtetas për vepra të ndryshme penale. Bëhet fjalë për vepra si “Dhunë në familje”, “Posedim i lëndëve narkotike” dhe...

Akuzohen për vepra të ndryshme penale, arrestohen 7 persona në Tiranë

0
Shtatë persona kanë rënë në prangat e policisë në Tiranë pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu raportojnë se të arrestuarit akuzohen për...

Akuzohen për trafikim të qenieve njerëzore, arrestohen 2 shqiptarë në Belgjikë

0
Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë belge, pasi akuzohen për trafikim të qenieve njerëzore. Mediat belge raportojnë se bëhet fjalë për një 34-vjeçar...

Emrat/ Akuzohen për vrasje dhe ngacmim seksual, kush janë 3 shqiptarët...

0
Mediat britanike kanë publikuar një listë me emrat e personave më të kërkuar në vend, që prej 13 nëntorit të këtij viti. Mes të shumë...

Emrat/ Akuzohen për trafikim droge drejt Greqisë, SPAK kërkon 33 vite...

0
Prokuroria e Posaçme pritet të dënojmë me 33 vite burg dy të arrestuarit për trafikim të lëndëve narkotike. Burime për median bëjnë me dije se...

Korçë/ Akuzohen për vepra të ndryshme penale, arrestohet 1 person, procedohet...

0
Arrestohet sot 1 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale. Një 63-vjeçari me iniciale M.B. u arrestua nga...

Akuzohen si vrasës me pagesë, vëllezërit Beqiraj mungojnë në Gjykatë

0
Vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqirajt pritet të njihen me masën e sigurisë nga ana e Gjykatës së Durrësit, pasi akuzohen si anëtarë të grupeve...

Akuzohen për shpërdorim detyre, dalin para gjykatës 18 punonjësit e burgut...

0
Seanca për vlersimin e masave të sigurisë ndaj 18 punonjësve të burgjeve të Fierit ka nisur ditën e sotme. Ndaj punonjësve rëndojnë akuzat për shpërdorim...

Akuzohen për vepra të ndryshme penale, arrestohen 2 persona në Tiranë

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Tiranë pasi ishin shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu bëjnë me dije...
Akuzohen me mesazhe ofenduese se janë pre e sadizmit monstruoz “Dubai Porta Potty”, reagojnë këng…

Akuzohen me mesazhe ofenduese se janë pre e sadizmit monstruoz “Dubai...

0
Kohëve të fundit është raportuar në media ndërkombëtare dhe është folur në rrjetet sociale për një fenomen të shpifur që thuhet se ekziston në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24