Akuzohen si vrasës me pagesë, vëllezërit Beqiraj mungojnë në Gjykatë

0
Gjigandi

Vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqirajt pritet të njihen me masën e sigurisë nga ana e Gjykatës së Durrësit, pasi akuzohen si anëtarë të grupeve kriminale.

Burime për median bëjnë me dije se vëllezërit nuk kanë qenë të pranishëm në sallë, pasi për arsye sigurie Gjykata do t’ja u komunikojë në një moment tjetër.

Kujtojmë se mbi ta rëndon akuza e vrasjes së mbetur në tentative ndaj Aleksandër Lahos, i njohur ndryshe si ‘Rrumit’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu