Ballina Etiketimet Aktakuzat

Etiketim: Aktakuzat

Basha takon Thaçin, flet për dialogun me Serbinë dhe aktakuzat e...

0
Pas takimit me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hotin, kryetari i PD-së, Lulzim Basha u takua sot në Prishtinë edhe me Presidentin Hashim Thaçi. Në...

Akt-akuzat kundër Thaçit/ Lubonja mbështet kujtimet e Karla Del Pontes për...

0
Analisti Fatos Lubonja dhe analisti nga Kosova Ismail Tasholli kanë debatuar me njëri-tjetrin për librin e Carla Del Pontes, ku besohet se flitet për...

“Strategji e gabuar dhe provokative”/ Aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit, reagon...

0
Gjatë fjalës së tij, në një konferencë për mediat, presidenti i Republikës, Ilir Meta ceku çështjen e aktakuzave të Prokurorisë së Hagës për krime...

Aktakuzat nga Prokuroria e Hagës/ Thaçi: Të dielën në mbrëmje do...

0
Pasi mbërriti me avion Charter në Tiranë, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi njoftoi përmes një postimi në Facebook se të dielën në mbrëmje do...

Aktakuzat nga Prokuroria e Hagës, reagon Thaçi: Askush nuk mund ta...

0
Pas aktakuzave për krime lufte të Prokurorisë së Hagës ndaj Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit ka reaguar ky i fundit. Kopertinës së llogarisë...

Aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit/ Reagon mjeku Kalo: Hipokrizi, kjo s’është...

0
Përmes një postimi në Facebook, mjeku i mirënjohur Tritan Kalo ka reaguar sa i takon aktakuzave të ngritura nga Prokuroria e Hagës ndaj Hashim...

Aktakuzat/ Sejamini: Nëse marrëveshja e shpëton Kosovën ta nënshkruaj Hoti; Bushati:...

0
Mbrëmjen e sotme në emisionin Open në Top Channel po diskutohet për akuzat e ngritura ndaj Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit në një moment...

Aktakuzat ndaj Thaçit/ Milo në Open: Veprim dramatik dhe skandaloz

0
Përplasja BE-SHBA për Kosovën është tema që po diskutohet sonte në Open në Top Channel. Profesori Paskal Milo e quajti një veprim skandaloz, i...

Aktakuzat ndaj Thaçit, Milo: Veprim dramatik dhe skandaloz

0
Përplasja BE-SHBA për Kosovën është tema që po diskutohet sonte në Open në Top Channel. Profesori Paskal Milo e quajti një veprim skandaloz, i...

Aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit/ Rama: Kosova u nënshtrohet proceseve të...

0
“Në praktikën ndërkombëtare kjo është e pashembullt dhe kjo është përgjigjja që unë kam marrë nga disa vendas dhe të huaj, flas për ekspertë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24