Ballina Etiketimet Akademinë

Etiketim: akademinë

Rihapen aplikimet për 300 vende në Akademinë e Sigurisë, këto janë...

0
Policia e Shtetit ka njoftuar rihapjen e aplikimeve për 300 vende në patrullën e përgjithshme në Akademinë e Sigurisë. Ky vendim vjen për shkak...

Me “Hepatit B” nuk e pranojnë në Akademinë e Sigurisë, rasti...

0
E drejta e shtetasve për arsim është një nga të drejtat themelore e garantuar nga neni 57 të Kushtetutës. Gjatë vitit 2019 janë administruar...

Veliaj vesh Pallatin e Kulturës dhe Akademinë e Arteve me ngjyrat...

0
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka zgjedhur një mënyrë mjaft unike për të uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për Pavarësinë. Në shenjë të...

Ministrja Xhaçka jep lajmin e mirë: Në tetor hapim programin bachelor...

0
Pesëdhjetë e tre nënkolonelë dhe majorë të FA shqiptare dhe Forcës së Sigurisë së Kosovë përfunduan me sukses vitin akademik 2019-2020 në Akademinë e...

Dy sportistët e Kosovës përzgjidhen për studime në akademinë ushtarake “West...

0
Dy karateistët e Kosovës Vesa Ibrahimi nga klubi i Karatesë “Drita”, Gjilan dhe Andrin Vuthaj KK “E&E Wazari”. Istog tani janë kadetët e FSK-së të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24