Shqiptari që u ekzekutua në Gjermani, pronar i një karburanti në Shijak (Emri)

0
Gjigandi

Një shqiptar u ekzekutua pak ditë më parë në Gjermani teksa ishte duke lëvizuar me biçikletë.

Eshtë zbardhur indentiteti i 32-vjeçarit, emri i të cilit është Mario Muka dhe rezulton të jetë pronar i një karburanti në Shijak.

Muka kishte udhëtuar drejt Gjermanisë në itin 2018, ndërsa autoritet vijojnë kontrallet për zbardhjen e plotë të krimit.

Për 32-vjeçarin mediat gjermane shkruajtën se ka një të shkuar kriminale, ndërsa autoritet gjermane vazhdojnë të kërkojnë të dhëna për këtë person.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu