Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Krujë

0
10
Gjigandi

Rreth orës 12:00, në fshatin Miliska, Krujë, në banesën e shtetasit N. P.

Ka rënë zjarr për shkak të shpërthimit të bombolës së gazit.

Si pasojë është djegur plotësisht banesa. Nuk ka dëme në njerëz.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu