Shaw shënon gol të bukur dhe e kalon Unitedin në epërsi.

0
13
Gjigandi

Man United është duke e mposhtur 1-0 Derby Countyn.

Mbrojtësi i majtë, Luke Shaw, ka shënuar gol të bukur për ta kaluar Manchester Unitedin në epërsi kundër Derby County.

Ai realizoi për 1-0 në minutën e 33’, raporton

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu