Rrahu policin, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë

0
Gjigandi

Një 24-vjeçar i cili akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj një polici është arrestuar nga blutë e kryeqytetit.

Mësohet se në pranga ka rënë  A. G., 24 vjeç, banues në Tiranë.

Gjykata e Apelit Tiranë i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprat penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Goditje për shkak të detyrës” dhe “Dhuna në familje”.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu