18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Policin

Etiketim: policin

Dibër/ I dehur në timon dhe ‘gangster’, 45-vjeçari godet policin brenda...

0
Një 45-vjeçar është arrestuar në Dibër, pasi drejtonte automjetin në gjendje të dehur. Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale A.D., teksa raportohet se ka...

Dhunoi bashkëjetuesen dhe goditi policin, arrestohet 26-vjeçari në Tiranë

0
Një 26-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka dhunuar bashkëjetuesen. Shtetasi me iniciale O. Xh., i cili gjatë shoqërimit për në komisariat ka kundërshtuar dhe...

Mina me telekomandë për policin e qarkullimit në Kavajë për shkak...

0
Tritoli ndaj automjetit të efektivit të Policisë së Kavajës, Lulzim Muça, mund të jetë vendosur për shkak të detyrës. Ky është konkluzioni paraprak që...
Shpërthimi me tritol në lokalin e tij në Durrës, dëshmia e Noizyt për policinë: Kam probleme vetë…

Shpërthimi me tritol në lokalin e tij në Durrës, dëshmia e...

0
Reperi i njohur nga Shqipëria, Rigels Rajku - Noizy ka dhënë dëshminë e parë para oficerëve të policisë, menjëherë pas shpërthimit me tritol në...

Prindërit alarmojnë policinë, zhduket vajza e tyre e mitur në Tiranë

0
Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Tiranë dhe nuk është kthyer më.Prindërit kanë bërë kallëzimin në polici."Më datë 12.05.2022,...

Ndryshime në policinë e Lezhës, drejtori i ri “fshin” të vjetrit...

0
Emërimi i Vehbi Bushatit në krye të Drejtorisë Vendore të Policisë në Lezhë është shoqëruar me ndryshime edhe të strukturës drejtuese të bluve. Pak...

Goditi policin pasi refuzoi të paguante gjobën, arrestohet 43-vjeçari

0
Një 43-vjeçar që goditi një polic këtë mëngjes u vu në pranga.Incidenti ndodhi në rrugën "Thoma Koxhaj".Ermal Muçolli kundërshtoi efektivin për gjobën që i...

Vdekja tragjike e sportistit në Shkup, vajza çudit policinë!

0
Media e rajonit vazhdojnë të shkruajnë për rastin e vdekjes tragjike të hendbollistit kroat në Shkup, Denis Tod!Për dhunë dyshohet edhe një vajzë e...

Çuçi: Të vendosur për të pastruar Policinë e Shtetit nga punonjësit...

0
Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Bledi Çuçi, ka reaguar për aksionin e përbashkët policor mes Shqipërisë dhe Kosovë në pikën kufitare të Morinës për...

Aksioni i SPAK në Morinë, Rama: U godit një çerdhe të...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas operacionit të SPAK në doganën e Morinës, ku u arrestuan 32 policë dhe punonjës shqiptare dhe gjithashtu policë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS