Rekord në çmimin e naftës, Vasili: Në Shqipëri qeverisin batakçinjtë

0
Gjigandi

Nën kryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas vendimit të Bordit të Transparencës në lidhje me çmimin e naftës.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Vasili shkruan se në Shqipëri qeverisin baktaçinjtë, ndaj dhe çmimi i naftës është në nivel mafioz.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu