fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Rekord

Etiketim: rekord

106 milionë dollarë, Vissel Kobe vendos rekord falë Iniesta-s

0
Shifra rekord për Vissel Kove, skuadra që luan në kampionatin japonez. Merita? E Andres Iniesta-s. Marrja e ish-mesfushorit të Barcelona-s ka qenë një bekim i...

24.89 Euro për MWh, çmimi spektakolar i fituesit të ankandit për...

0
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në prani të kryeministrit Edi Rama, ka përmbyllur sot ankandin ndërkombëtar për ndërtimin e parkut fotovoltaik të Karavastasë, i...

Java e 27-të në Bundesligë, rekord i golave të shënuar

0
Dje u përmbyll edhe java e 27-të në Bundesliga, e dyta pas pauzës me shumë se dy mujore për shkak të koronavirusit. Java e 26-të...

Shitjet e Alibaba gjatë izolimit të Covid-19 në nivele rekord

0
Gjiganti Kinez Alibaba raportoi të ardhura dhe fitime mbi pritshmëritë e analistëve për tre mujorin e parë të 2020 ndërsa izolimi i Covid-19 shtyu...

Hapet sot biznesi – rekord i shqiptarëve, priten falimente në masë

0
Shumëkush habitet me numrin e lartë të kafeneve që ka në Shqipëri, që i gjen në çdo cep. Të dhënat zyrtare të INSTAT tregojnë...

Tekashi 69 thyen rekord shikueshmërie me videon ‘Live’ në Instagram

0
Reperi bëhet personi i parë që arrin shifrën e dy milionë shikuesve në video direkte. Tekashi 69 ishte liruar në fillim të muajit nga burgu...

De Bruyne: Kur ju arrini një rekord jeni të mbushur me...

0
Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne i ka thënë legjendës së Arsenalit, Thierry Henry, se po synon të thyejë rekordin e tij në...

Hysaj mban një rekord të veçantë në Serie A

0
Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj mban një rekord të veçantë në Serinë A, duke qenë se është mbrojtësi me më shumë ndeshje në...

Si t’i largoni poret nga fytyra në afat rekord

0
A e keni shikuar ndonjëherë veten në pasqyre dhe keni vërejtur pore të mëdha në lëkurë? Me siguri se jeni ndjerë sikur një lëvore portokalli...

Shqiptarët, më dembelët e Europës, 80% nuk bëjnë asnjë aktivitet fizik....

0
Vrapi, ecja në natyre apo ushtrime të tjera fizike që shtojnë aktivitetin e frymëmarrjes dhe ritmin e zemër janë një sport i papreferuar për...