Perleshja ne burgun e Rogozhines, policia: 23-vjecari nisi sherrin ne palester

0
83
blank
Gjigandi

Policia e Elbasanit ka dhene informacion ne lidhje me perleshjen e ndodhur ne Burgun e Rogozhines.
Specialistët për Krimet e Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, gjatë ditës së djeshme, në bashkëpunim me Policinë Kufitare Morinë, bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit Endrit Goga, 19 vjeç, banues në Cërrik.
Ai u ndalua nga efektivat e policisë, pasi ka vjedhur me dhunë, karburantin në Fshatin Trojas – Belsh, në pronësi të shtetasit L.P, kryer në bashkëpunim me dy shtetasit e arrestuar në parë.
Materialet iu kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Vjedhja me dhunë, kryer në bashkëpunim”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu