Olsi Bylyku publikon këngën e re “Fryma ndalet”

0
7
Gjigandi

Aktori, i kthyer tashmë edhe në këngëtar, Olsi Bylyku, po vazhdon të jetë mjaft aktiv me projekte muzikore.

Ai ka lansuar këngën e radhës “Fryma Ndalet”, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

I njëjti vjen me një interpretim të mahnitshëm, gjersa trajton tema të veçanta e të ndjeshme në prurjet që herë pas here sjell.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksi dhe muzika është shkruar nga vet artisti, kurse per ‘beat’-in u përkujdes Ahmed Najah.

Miksimi dhe masterizimi i këtij projekti ndërkohë u realizua nga Marenglen Boja.

Videoja i është besuar produksionit të njohur shqiptar, Marenglen Boja.

Kjo këngë e Olsit vjen pas “Do ditë”, bashkëpunimit të suksesshëm të këngëtarit me partneren e tij, Egli.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu