Nëna e foshnjës 5-muajshe me Leukemi kërkon ndihmën tuaj

0
163
Gjigandi

Një qytetare ka shkruar sot në redaksainë e JOQ Albania.

Gruaja në mesazhin e saj bën apel për ndihmë për kushurirën e saj 23-vjeçare e cila është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka nevojë për mbështetje financiare për kurimin e saj.

Vajza vuan nga Leukemia Akute dhe për realizimin e operacionit i duhen 250,000,00 euro.

23-vjeçarja e cila quhet Romina Sherifi është nëna e një foshnje të vogël vetëm 5-muajshe.

Lexo edhe:  Shpërndarësit të mallit i gjenden veç parave, bizhutë-peng nga klientët dhe numrat e telefonit

Mesazhi i poltë i kushurirës së pacientes:

Përshëndetje JOQ quhem Erinda Shaqiri. Dua t’ju postoj një problem po do ju lusja shumë ta publikoni pak. Kam një kushurirë 23 vjeçe dhe është shumë sëmurë dhe do doja ta bëni share ju per një ndihmë, ju flm shumë.

#APELPËRNDIHMË 🙏”Pershendetje joq quhem erinda shaqiri dua tju postoj nje problem po do ju lusja shum ta publikoni pak…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu