Në përgjim prej shumë kohësh, sekuestrohen 13 makina luksoze që përdoreshin nga eksponentë kriminalë

0
132
Gjigandi

13 makina janë sekuestruar në Elbasan.

Burime për median bëjnë me dije se efektivë të RENEA-s kanë kryer kontrolle të shumta në biznese, automjete. Dyshohet se në këto banesa dhe biznese janë ruajtur nga një kohë e gjatë nga forcat RENEA, ku i frekuentonin eksponentë kriminalë të evidentuar nga instancat e policisë.

Për pasojë është bërë prerja e urdhrit për të mësyrë në banesat dhe bizneset e tyre.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu