​Mësohet rivali dhe ora e luftës së dytë të BNE në Major Ligë

0
​Mësohet rivali dhe ora e luftës së dytë të BNE në Major Ligë
Gjigandi

Ekipi kosovar i lojërave elektronike Bad News Eagle po vazhdojnë me suksese të mëdha në garën më të fortë në botë Major Ligë.

Mesditën e sotme ata u ballafaquan me ekipin nga Turqia Eternal Fire ndaj të cilit triumfuan me rezultat 16:14 duke e kaluar kështu me sukses serinë e parë të kësaj gare.

Tani, nga ora 18:15 do të zhvillohet edhe lufta e tyre e dytë ku po ballafaqohen me ekipin rus, ForZe në CS:GO.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu