22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet BNE

Etiketim: BNE

BNE bën tjetër progres në renditjen botërore në CS:GO

0
Ekipi nga Kosova, Bad News Eagles është ngritur sërish në renditjen botërore në lojën CS:GO.Ata janë ngritur për një pozitë në renditje dhe tani...

RigoN nga BNE do të luajë në showmatch me lojtarë të...

0
Ylli i ekipit Bad News Eagles, Rigon 'rigoN' Gashi, do të luajë sot (e diel) në showmatch të PGL Antwerp Major, ndeshje kjo që...

Tjetër arritje historike për “BNE”, zë vendin e parë në Ballkan...

0
Pas suksesit që e arritën në turneun e PGL Major Antwerp në CS:GO, skuadra kosovare "Bad News Eagle" ka arritur një tjetër sukses historik.Me...

​BNE eliminohen nga “Legends Star”

0
Ekipi shqiptar i lojërave elektronike CS:GO Bad News Eagle" është eliminuar nga faza e "Legends Star" pasi ka pësuar dy humbje radhazi nga ekipi...

Çeku për kualifikimin e BNE: Djemtë edhe zyrtarisht legjenda të CS:GO

0
Ekipi i Kosovës në CS:GO, Bad News Eagles nuk po ndalet me suksese historike.Ata kanë arritur që të kualifikohen në "Legends Stage" në turneun...

“BNE” mposhten edhe në ndeshjen e dytë nga “ENCE”

0
"Bad News Eagle", ekipi shqiptar që po garon në garat e Major Ligë në CS:GO kanë pësuar edhe disfatën e dytë ndaj ekipit të...

​”BNE” mposhten nga “ENCE”, nuk kualifikohen në “Stazën e legjendave”

0
"BNE" mposhten nga "ENCE", nuk kualifikohen në "Stazën e legjendave".Ekipi shqiptar i lojërave elektronike ka pësuar disfatë nga ekipi "ENCE" me rezultat 16:13 dhe...

​Mësohet rivali dhe ora e luftës së dytë të BNE në...

0
Ekipi kosovar i lojërave elektronike Bad News Eagle po vazhdojnë me suksese të mëdha në garën më të fortë në botë Major Ligë.Mesditën e...

​BNE do të zhvillojnë edhe një ndeshje sot

0
Ekipi "Bad News Eagle" që po merr pjesë në garën më të fortë në lojërat elektronike Major Ligë sot kanë regjistruar fitoren e parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS