Merr flakë makina në ecje e sipër në Vlorë, ja çfarë raportohet

0
94
Gjigandi

Një automjet ka marrë flakë në fshatin Finiq të Vlorës.

Mësohet se automjeti në pronësi të shtetasit me iniciale Sh.Gj., ka marrë flakë në ecje e sipër. Dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet, si dhe nuk ka të lënduar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu