Me anë të një ceremonie të veçantë, Marcelo i jep lamtumirën Real Madridit pas 16 vitesh

0
21
Gjigandi

Pas 16 viteve me Real Madridin, në një histori suksesi dhe besnikërie, me lot në sy në një ceremoni të veçantë Marcelo është larguar nga Real Madrid si një lojtar i lirë për një aventurë të re.

Falënderoj të gjithë, nga shokët e mi trajnerët, por dhe të gjithë ata që kam punuar në këto vite. Kur u largova nga Brazili kisha në mendje vetëm Champions League.

Fvisi4jwuaixfpt

Sot largohet si lojtari me më shumë tituj të fituar në klubin më të madh në botë”, u shpreh Marcelo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu