Ballina Etiketimet Lojtari

Etiketim: Lojtari

Granit Xhaka është lojtari i muajit te Arsenali

0
S’ka dyshime për lojtarin e muajit te skuadra e Arsenalit. Mesfushori me origjinë shqiptare është përzgjedhur si lojtari më i mirë i muajit shtator...

Me anë të një ceremonie të veçantë, Marcelo i jep lamtumirën...

0
Pas 16 viteve me Real Madridin, në një histori suksesi dhe besnikërie, me lot në sy në një ceremoni të veçantë Marcelo është larguar...

Lojtari sëmuret gjatë ndeshjes Gjermani-Angli; shpërthen në të vjella në fushë

0
Ndeshja e xhiros së dytë të Ligës së Kombeve mes Gjermanisë dhe Anglisë përfundoi 1-1 në "Allianz Arena". Një barazim, rezultat i golave ​​në...

Lajm i trishtë për futbollin! Ndahet nga jeta lojtari 29-vjeçar, tri...

0
Ish-ylli i Ajax-it dhe lojtari i DR Kongos, Jody Lukoki është ndarë nga jeta në moshën 29-vjeçare. Anësori i ndjerë, tri herë fitues i 'Eredivisie'...

Tronditet futbolli hollandez, humb jetën ish-lojtari i Ajaxit

0
HOLANDE - Tragjedi në futbollin anglez. Vdes Jody Lukoki, 29 vjeç, ish-lojtar i Ajaksit.Twente, skuadra e fundit në të cilën luajti sulmuesi kongolez, ka...

Florian Loshaj është lojtari i parë i kombëtares së Kosovës që...

0
Skuadra e mesfushorit Florian Loshaj pjesë e përfaqësueses së Kosovës në futboll , Cracovia, ka arritur të shënojë fitore 3:2, pas një drame që...

Lojtari i Ballkanit ka disa oferta

0
Arbër Potoku ishte ndër futbollistët më të mirë të Ballkanit në edicionin e sivjetmë, jo vetëm në fazën defansive, por që ka ndihmuar skuadrën...

Mbappe obligohet të lë fushën pas ndërhyrjes brutale nga lojtari i...

0
Rifillimi i futbollit në Francë duhej të ishte më i lumtur sesa kaq për Kylian Mbappe. Ylli i skuadrës së Paris Saint Germain, Kylian Mbappe,...

Modelja e zhveshur, zjarr, zjarr! Lojtari i Kosovës i reagon

0
Teksa modelja ka publikuar disa foto të nxehta dhe provokuese në rërë, nuk ka munguar edhe komenti i Grezdës, i cili shkruan: “Zjarr, Zjarr”. Ai...

Këtë vit ‘Topi i Artë’ nuk do t’i jepet asnjë lojtari

0
Ky vit nuk është si gjithë të tjerët dhe krejt kjo si pasojë e pandemisë Covid-19. Sezoni 2019/20 do të mbahet mend gjatë në botën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24