Mbani në shtëpi këto katër bimë, ju ndihmojnë të bëni gjumë të qetë

0
Gjigandi

Shumica e njerëzve vuajnë nga pagjumësia, dhe gjithmonë i neglizhojnë vizitat te mjeku, apo sugjerimet e miqve me ilaçe popullore. Nëse ju ndodh shpesh të rrini netë të tëra pa gjumë, ju këshillojmë të bëni vizitë të menjëhershme te mjeku.

Nuk mund të merrni ilaçe në farmaci pa rekomandimin e mjekut, sepse mund t’ju shkaktojnë efekte anësore.

Nëse dëshironi të flini rehat dhe të jeni të shëndetshëm,dritare.net ju jep një zgjidhje më të shpejtë. Mjafton të keni një nga këto 4 lloje bimësh në dhomën tuaj të gjumit dhe situata juaj do përmirësohet.

Aloe vera, lule gjarpri, një lule në formën e gjethes së rrushit dhe lulja e livandos janë 4 nga bimët që ju mundësojnë të flisni sa më shëndetshëm gjatë natës.

Mbajini në dhomat tuaja një këto lule, sepse do e vëreni ndryshimin në një kohë të shkurtër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu