Jeni të guximshëm? Provoni këto lloje modele flokësh

0
Gjigandi

Të guxosh me ngjyrat e flokëve është një sfidë që kryesisht  mosha e adoleshencës ta ofron.

Dëshira për tu dukur më të veçantë dhe më rebelë na çon në zgjedhjen e modeleve dhe ngjyrave të ndryshme të flokëve, më poshtë do t’ju tregojmë disa nga modelet më të “rrezikshme” për të eksperimentuar për të cilat  duhet të keni shumë guxim për ti bërë.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu