Marsida: Meshkujt qe kisha ne shtepi jane shoket e mi

0
50
Gjigandi

Gjatë intervistës për emisionin “Open”, Marsida Qatja mohon se ka patur ndonjë raport intim me Bledar Haxhollin, i cili mbeti i vdekur gjatë përplasjes me armë zjarri me Bledar Tocin, shef i Sigurisë në burgun e Durrësit.
Marsida tregon se kërcënohej shpesh herë nga Dritani, por ajo nuk ishte vetmja. Sipas saj, Dritani kërcënonte vajza të tjera, madje edhe punonjësit e pastrimit të rrugëve.
Marsida thotë se Dritani dhe Bledari kishin njohje me njëri-tjetrin, por jo miqësi të fortë.
Ajo akuzon edhe familjarët e viktimës se nuk kanë informacione për ngjarjen, pasi ata nuk kishin pothuajse fare kontakte me Dritanin, çka i bën deklarimet e tyre të gabuara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu