Marina Vjollca ka një problem shëndetësor/“Çfarë të bëj kur të ngec në fyt?”

0
Gjigandi

Moderatorja Marina Vjollca  duket se ka një problem shëndetësore, po hante peshk dhe hala i ngeci në fyt Marina kërkoi ndihmë nga ndjekësit e saj. Këshilla më e shpeshtë që i dhanë fansat ishte mënyra tradicionale e kalimit të një fete buke .

Duket se Marina Vjollca e ka provuar metoden e këshilluar nga fansat e saj por me sa duket nuk ka funksionuar.

“Çfarë të bëj kur ngec hala peshkut në fyt? Help! Mbarova një bukë të tërë e s’funksionojë,”-shkruan moderatorja ndër të tjera në postimin e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu