18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Problem

Etiketim: problem

Marina Vjollca ka një problem shëndetësor/“Çfarë të bëj kur të ngec...

0
Moderatorja Marina Vjollca  duket se ka një problem shëndetësore, po hante peshk dhe hala i ngeci në fyt Marina kërkoi ndihmë nga ndjekësit e...

Barometri i Ballkanit/ Vështirësitë ekonomike problemi më madhor për shqiptarët

0
Kur janë pyetur qytetarët e Ballkanit se, cili është shqetësimi më i madh ekonomik në shtetin e tyre, shumica e tyre në secilin shtet...

Presidenti/ Berisha e quan nul firmën e Metës, Balla: Fantazmat kanë...

0
Edhe pse parashikohej një seancë pa diskutime, debatet për Presidentin e ri mazhoranca dhe opozita do t'i bënin në oborrin e Kuvendit, ndërsa në...
Getinjo: Shumë çudi që për çdo problem në shoqërinë tonë po ia lini fajin muzikës

Getinjo: Shumë çudi që për çdo problem në shoqërinë tonë po...

0
Getoar Aliu i njohur për publikun me emrin e artit, Getinjo, vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale me postime e reagime të ndryshme,...
“Maybe You’re The Problem”, kënga më e re nga Ava Max

“Maybe You’re The Problem”, kënga më e re nga Ava Max

0
Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Ava Max, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor."Maybe You're The Problem" mban titullin kënga...

“Unë nuk e kam problem të më thonë budalla, por ama...

0
Kryeministri Edi Rama dhe deputetët e opozitës janë përfshirë ne debate dhe replika, deri në ofendime personale. Fjalët "Kope" dhe "Budalla" që kreu i...

Shqipëria me numrin më të lartë të azilkërkuesve në BE, Meta:...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka ngritur sot shqetësimin e numrit të lartë të azilkërkesve shqiptar në vender e Bashkimit Evropian.Në një postim në...
Nushi publikon projektin e ri “Problem”

Nushi publikon projektin e ri “Problem”

0
Reperi i njohur, Nushi po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja muzikore.Edhe së fundmi, reperi ka lansuar një të tillë të cilën...

“Gjuha shqipe po dëmtohet”/ Ekspertët : Problem komunikimi i fëmijeve në...

0
Media u ndal në shkollën 9 vjeçare "Ahmet Gashi" dhe "28 nëntori" në Laprakë, ku evidentohet se komunikimi i fëmijëve lë për të dëshiruar."Kur...

Mesazh opozitës? Rama: Të ankohesh për një problem pa i dhënë...

0
Kryeministri Edi Rama pak orë para votimit në seancë plenare në Kuvend të marrëveshjes së 5 qershorit ka publikuar një thënie të Roosveltit që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS