Mahnitëse/ Qeni “blen” vetë ushqime në treg

0
Gjigandi

Bëhet virale në rrjetet sociale videoja ku shfaqet një qen inteligjent i cili del vet në treg dhe blen ushqime.

Duket e pabesueshme por pamjet tregojnë që qeni përveçse mund të jetë një mik i mirë për njeriun, ai edhe mund ta ndihmojë për blerjet.

Videoja u bë një sensacion i vërtetë dhe qeni fitoi simpatinë e të gjithë shikuesve.

Qeni i lezetshëm zgjedh pikërisht atë që dëshiron me putrën e tij, dhe shitësit e paketojnë atë.

RonaTyra

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu