18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Treg

Etiketim: treg

Samsung do ta ofrojë në treg telefonin Galaxy Z Fold 4...

0
Informacionet për telefonin e ri të Samsung Galaxy Z Fold 4 ngadalë po zbulohen, e tani është shfaqur një e dhënë sa i përket...

​Fshati Ratkoc bëhet me treg, Latifi thotë se është vend i...

0
Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka thënë se fshati Ratkoc tash e tutje ka tregun e kompletuar mirë dhe me gjithë infrastrukturën...

Hidhte në treg produkte ilegale, “e pëson” 54-vjeçari nga Shkodra

0
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Shkodër, në kuadër të masave kundër informalitetit, kanë organizuar dhe finalizuar operacionin...

“Kinder” nga Gjermania, Italia e Polonia lëshohen në treg, janë të...

0
Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë pas tërheqjes nga tregu të produkteve të "Kinder" - prodhues Ferrero, për dyshimin e prezencës se Salmonella Typhimurium, është...

Nga sot, ‘abc24.al’ pjesë e kompanisë mediatike ‘Illyridium Media Grup’

0
Nga sot, ne “abc24.al” jemi pjesë e kompanisë mediatike shqiptare “Illyridium Media Grup”, e cila për lexuesin shqiptar prej 1 viti është njohur nëpërmjet...

iPhone 12 i ri në treg deri në fund të vitit

0
Telefoni i ri i Apple është më afër se kurrë, sepse iPhone 12 dhe iPhone12 Pro pritet të dalin në treg brenda disa muajve....

Dëgjesa e tretë për pallatet e dëmtuara nga tërmeti, Veliaj: Shtëpitë...

0
Banorët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit, të cilët kanë qenë të detyruar ta lënë shtëpinë e tyre për shkak se u vlerësua...

Milot Rashicës i bie vlera në treg

0
Për shkak të sezonit të dobët të Werder Bremenit dhe krizës së sjellë nga koronavirusi, vlera e skuadrës së klubit gjerman ka rënë dukshëm....

Nuk ka treg për shalqirin/ Sasia e madhe e prodhimit solli...

0
Viti 2020, për fermerët që kultivojnë shalqirin cilësohet si viti më i keq gjatë këtij 10-vjeçari. Kësaj herë nuk e ka fajin cilësia e...

220i, një model i ri nga BMW që pritet të dalë...

0
Ky model vjen me një motor 2.0 me benzinë dhe me katër cilindra që e bënë që kjo makinë të ketë 141 kuaj fuqi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS