Kryetari Gashi priti në takim Familjarët e Heroit të Kombit Fahri Fazliu

0
6
Gjigandi

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, ka pritur sot në një vizitë të veçantë, Fadil Fazliu dhe Fahri Fadil Fazliu, familjarë të bashkëveprimtarit e Heroit të Kombit “Fahri Fazliu”.

“Vizitat e tilla janë përherë të mirëpritura dhe pikërisht sot me lajmin se Kuvendi Komunal i Obiliqit ka aprovuar zëvendësimin e bustit të Heroit Fahri Fazliu me ngritjen e shtatorës së tij!

Lavdi jetës dhe veprës së Heroit Fahri Fazliu!

Respekt i përjetshëm për familjen Fazliu!”,

thuhet në njoftimi e komnuës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu