16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Priti

Etiketim: priti

Zëvendëskryeministri Bislimi priti në takim Komisioneren për të Drejtat e Njeriut...

0
Zëvendëskryeministri i Parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi priti në takim Komisioneren për të Drejtat e Njeriut të Këshillit të Evropës,...

Kryetari Gashi priti në takim Familjarët e Heroit të Kombit Fahri...

0
Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, ka pritur sot në një vizitë të veçantë, Fadil Fazliu dhe Fahri Fadil Fazliu, familjarë të bashkëveprimtarit...

Ministri Elbert Krasniqi priti në takim nënkryetarin e Parlamentit Evropian Rainer...

0
Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, z. Elbert Krasniqi priti në takim sot, nënkryetarin e Parlamentit Evropian, z. Rainer Wieland.Pamje nga takimiMinistri Krasniqi i...

Haliti priti në takim gratë që punojnë në institucionet komunale

0
Me rastin e 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas, kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij, ka organizuar...

Ministri Krasniqi priti takim Kryetaren e Komunës së Preshevës Ardita Sinani

0
Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, z. Elbert Krasniqi, së bashku me deputetin e Kuvendit e Republikës së Kosovës z. Enis Kervan ka pritur...

Kryetari Ragip Begaj priti në takim ministrin e MASH, Ramë Likaj

0
Kryetar i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj dhe drejtori i Drejtorisë për Arsim dhe Edukim, Blerim Thaçi, e kanë pritur sot në takim pune,...

Rashica me gruan e djalin kthehen në Kosovë, kjo befasi i...

0
Një befasi e këndshme iu bë Rashicës, që solli djalin për herë të parë në Kosovë. Milot Rashica bashkë me partneren e tij, Belkiz Kera...

Kthehet në shtëpi, Era Istrefin e priti kjo surprizë…

0
  Era Istrefi festoi në 4 korrik ditëlindjen e saj të 26-të. Të shtunën këngëtarja kosovare ndau edhe disa foto në rrjete sociale që tërhoqën vëmendjen...

Pas kthimit në Kosovë, kjo befasi e priti Erën në shtëpi...

0
Festa për ditëlindjen e Erës nuk ka përfunduar edhe pas kthimit në shtëpi. Këngëtarja e njohur, Era Istrefi ditë më parë festoi ditëlindjen e 26-të,...

Një tjetër gaforre feston sot! Me shampanjë dhe në një vend...

0
Që në showbiz-in shqiptar ka shumë “gaforre” kjo tashmë dihet. Pasi Ghetto Geasy dhe Butrint Imerit festuan ditëlindjen ditën e djeshme, më 3 korrik, sot pasi ora shënoi 00:00...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS