Kontrolli makinës fundos shqiptarin, i gjenden 20 kilogram kokainë

0
Gjigandi

Policia italiane gjatë një kontrolli të kryer në një makinë në auotostradën e Foggia, ka zbuluar 20 kg kokainë .

Mediat e huaja shkruajnë se patrulla e Fiamme Gialle ndaloi një automjet me targa gjermane shofer  i së cilës ishte një shqiptar.

Pas përfundimit të kontrollit autoritetet kanë sekuestruar drogën dhe arrestuan korrierin shqiptar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu