Konstituohet komisioni hetimor parlamentar për menaxhimin e krizës energjetike

0
13
Gjigandi

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me menaxhimin e krizës energjetike nga Qeveria e Republikës së Kosovës sot do të bëjë konstituimin.

Mbledhja konstituive mbahet në Kuvendin e Kosovës dhe fillon në ora 10:00.Ndryshe ditë më parë..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu