28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parlamentar

Etiketim: parlamentar

Alibeaj mbledh Grupin Parlamentar të PD-së për raundin e tretë e...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Shqipërisë, Enkelejd Alibeaj do të zhvillojë një mbledhje këtë të enjte në selinë blu, me deputetët...

Presidenti i ri/ Alibeaj mbledh sërish grupin parlamentar të PD

0
Kreu i përkohshëm i PD, Enkelejd Alibeaj ka thirrur sërish deputetët e grupit parlamentar në një mbledhje në selinë e PD.Mësohet se mbledhja do...

Konstituohet komisioni hetimor parlamentar për menaxhimin e krizës energjetike

0
Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me menaxhimin e krizës energjetike nga Qeveria e Republikës së Kosovës sot do të bëjë konstituimin.Mbledhja konstituive mbahet në...

Drafti për presidentin e ri, Alibeaj mbledh grupin parlamentar, 31 deputetë...

0
Në orën 14:00, Enkelejd Alibeaj ka thirrur mbledhjen e grupit parlamentar, për të diskutuar mbi draft dokumentin, i cili parashikon kriteret dhe formulën, që...

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së, Ferdinant Xhaferaj del i pari

0
Prej më shumë se një orë mbledhja e Grupit Parlamentar të PD-së, ka nisur diskutimi në lidhje me qasjen që do të kenë mbi...

Alibeaj mbledh sot kryesinë e grupit parlamentar, Boçi dhe Salianji bojkotojnë:...

0
Paraditen e sotme është parashikuar të mbahet mbledhja e kryesisë së grupit parlamentar të Partisë Demokratike, e thirrur nga Enlekejd Alibeaj.Të kontaktuar nga ,...

Alibeaj thirri mbledhjen e mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD-së, shkojnë...

0
Partia Demokratike ka mbajtur mbledhjen e Grupit Parlamentar.Në selinë blu kanë nisur kanë vetëm mbërritur 20 deputetë nga 52 që ka grupi.Në mbledhje morrën...

Mblidhet grupi parlamentar i PD në selinë blu, do të diskutohet...

0
Grupi parlamentar i PD është mbledhur në një takim në selinë blu.Kjo mbledhje, erdhi pak para nisjes së seancës plenare në KuvendMbledhja e grupit...

Alibeaj mbledh Grupin Parlamentar, Vokshi i kërkon të bëjë kërkesë në...

0
Grupi Parlamentar i PD-së ka nisur këtë mëngjes mbledhjen në selinë blu. Mbledhja po drejtohet nga kryetari i komanduar i së djathtës, Enkelejd Alibeaj.Albana...

Debat i ashpër mes Berishës dhe Alibeajt në mbledhjen e Grupit...

0
Grupi Parlamentar i PD-së ka nisur këtë mëngjes mbledhjen në selinë blu. Në mbledhjen që po drejtohet nga kryetari i komanduar i së djathtës,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS