Këngëtarja shqiptare qenka berë nenë dhe na prezanton me Luizën 1-muajshe

0
31
kengetarja-shqiptare-qenka-bere-nene-dhe-na-prezanton-me-luizen-1-muajshe
Gjigandi

Yllka Kuqi është bërë nënë në muajin shkurt, ndonëse lajmi i ardhjes në jetë të vajzës u publikua vetëm pak ditë më parë.

Artistja nga Kosova ka vendosur qe lajmin e lindjes dhe prezantimin me vogëlushen ta bëjë vetë me anë të fotojeve të postuara në Instagram.

Teksa mban në krah të bijën 1-muajshe dhe në postimin ku shfaq këmbët e së bijës artistja konfirmon se vajza quhet Luiza dhe se ajo ka ardhur në jetë më 10 shkurt, larg vëmendjes së publikut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu