Jeton në një shtëpi me të ëmën dhe vjehrrën, Blerina Bombaj: Fat i madh për mua

0
Gjigandi

Dietologia Blerina Bombaj shprehet mjaft e lumtur për faktin se jeton me të ëmën dhe vjehrrën në një shtëpi. Teksa ka ndarë një foto pranë të dyjave, ku shihet mjaft e lumtur, dietologia shprehet se ndihet shumë me fat për faktin se ndan të njëjtën shtëpi me të dyja.

“Te jetosh me mamin dhe vjerren ne nje shtepi eshte fat i madh per mua, e para se nuk jam ndare nga mamaje ime asnje sekonde dhe e dyta se femijet e mi jane te bekuar me dashurine e dy nenave. I detyrohem gjithcka mamase time qe me ka bere nje njeri te orientuar drejt vlerave, por i detyrohem shume edhe nena Lules qe me ka ndihmuar pa kushte dhe pa e prishur kurre zemren”, shkruan Blerina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu