“Ja kush e ka radhën pas Ahmetajt dhe Tahirit”, Sali Berisha publikon fotot dhe bën paralajmërimin e fortë

0
78
Gjigandi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë në rrjetet sociale pamje ku fillimisht duken kryeministri Rama, ish-ministri Saimir Tahiri dhe ish- zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj.

Në foton e dytë ish-ministri Tahiri nuk është më, ndërsa në të tretën kreu i qeverisë ka mbetur vetëm.

Si dixhiturë të pamjeve Berisha ka zgjedhur të shkruajë “ Pas nesh e ke ti radhën”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu